ІНТЕРАКТИВНІ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВІГАЦІЙНІ СИСТЕМИ

ХОЧЕТЕ ВИДІЛИТИ СЕБЕ НА ТЛІ КОНКУРЕНТІВ?
ПОТРІБНА ІНТЕРАКТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ?
ХОЧЕТЕ НАЛАГОДИТИ КОНТАКТ З КЛІЄНТОМ?
Шукаєте новий рекламний формат?
Хочете впровадити навігаційну систему?
рішення тут

ми пропонуємо

Наші переваги

Інновації

Ми пропонуємо інтерактивне обладнання для відображення інформації і оптимізації бізнес-процесу. Відображаючи свій рекламно-інформаційний контент в інтерактивному форматі ви привернете до себе увагу вашої ЦА. Наші рішення здатні інтегрувати ваші online сервіси в сучасний Digital Indoor формат.

Функціональність

Сенсорний екран, камера, датчик руху, мікрофон, сенсор kinect, безконтактні платіжні системи та безліч інших модулів можуть бути задіяні для вирішення комплексних завдань. Така багатофункціональність дозволяє здійснювати реалізацію товару Online, активації в соц. мережах, геміфікацію контенту для ваших цілей.

Комунікація

Інтерактивне відображення інформації та отримання статистики по взаємодії з контентом дозволяє налагодити комунікацію з потенційним клієнтом і зрозуміти його потреби. За допомогою сенсорного екрану можна провести анкетування, опитування, оформити заявку на товар або послугу, збирати контактні дані користувачів.

Реальна користь

Інтерактивний сенсорний термінал (кіоск, стійка) встановлений в місці масового відвідування людей є повноцінною майданчиком для презентації вашого продукту і віртуальної торговою точкою. Потенційні покупці можуть самостійно розібратися в асортименті продукції і оформити замовлення без допомоги персоналу. Таким чином ви отримуєте додатковий канал збуту, сприяє зростанню обороту продажів і зміцненню займаної ніші на ринку.

рекомендації

клієнти та партнери

Зв'яжіться з нами